Lifestylová komunita pro profíky vo wellness

svetě

Online

recepce 

pro malé

 podnikatele

Náš

příbeh

Najnovější články

Predstavujeme Vám ďalšiu Výnimočnú osôbku, ktorej srdce a život bije športom, zaujímavími projektmi, štúdiom o zdraví a neskutočnou charizmou:) Taktiež by som Vám ju mohla opísať ako Tech Guru Zdravia.

V podcaste sme sa s Baru spoločne pustili do témy ako vníma zdravie...

March 22, 2020

Do nášho prvého Podcastu prijala pozvania Katka Bagniariová, známa aj pod svojim brandom Bagniari, a ako koučka zdravých a silných žien, tzv. SUPERŽIEN:)

Témou podcastu je online podnikania vo svete zdravia a pohybu, Katka je vňom ako doma už druhým rokom, a svoju prácu...

October 18, 2019

Jan Caha je jednou z neuvěřitelně energických, kreativních a cílevědomých osobností, která inspiruje lidi a odborníky ve svém okolí. A náš Wellspace tým mezi toto publikum rozhodně patří. Proto jsme se už nemohli dočkat, až s vámi budeme moct tento rozhovor sdílet.Jak...

October 13, 2019

Hledáte inspiraci jak začít budovat svůj online brand? Jak začít běhat? A nebo pochybujete o tom, že při full-time práci dokážete zároveň tvořit zajímavé projekty, které ovlivní komunitu kolem vás? Odpovědi na tyto otázky najdete v našem novém rozhovoru s inspirativním...

Energie, vize a inspirace...to jsou tři slova, které ve mně zanechalo první setkání s prezidentkou České komory fitness Janou Havrdovou. Proto jsem Janu jako podnikavou ženu oslovila s žádostí o rozhovor pro náš Wellspace blog, který se nese v duchu její osobnosti a to...

June 4, 2019

Nemůžete si dovolit recepční? Strávíte několik hodin denně domlouváním a objednáváním klientů? Trávíte hodně času telefonováním, smskováním a i přesto vám "utíkají" klienti, protože jim včas nestihnete zvednout telefon?

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli...

May 6, 2019

Jste masér, fyzioterapeut nebo provozujete jinou wellness praxi? Tak Váš online rezervační systém Wellspace má to pravé řešení pro Vaše podnikání, které v dnešní době potřebuje už každý dynamický podnikatel.

Ptáte se proč? .... poslechněte si naši zakladatelku rada, kte...

May 6, 2019

Dynamická práce v salonu krásy, telefon nepřestává zvonit a vaší častou odpovědí je, že u sebe nemáte teď diář (, abyste potvrdili volný termín klientovi)?

Tak se podívejte naše krátké video, ve kterém vám naše zakladatelka Radana prozradí řešení, které vám tuto práci n...

May 6, 2019

Nastavení pravidel ve vaší fitness kariéře, které pracuje pro vás, je jedním z těch nejnáročnějších podnikatelských kroků, kterému jako fitness trenér nebo majitel fitness centra čelíte.

Proto jsme pro vás vytvořili Wellspace, rezervační systém na 1-kliknutí o kterém se...

May 4, 2019

Novou inspiraci ze světa podnikání v oblasti wellnessu vám tentokrát přinášíme díky šikovným a praktickým zkušenostem naší klientky Markéty, majitelky rodinného jógového studia Yoga Room Prague, které se nachází v strategické lokalitě Prahy 2.

Markéta svoje studio...

Please reload

 
Novinky z blogu
Spoznejte online recepci Wellspace
unikátní rezervačný systém pre wellness profesionály

Objevte každý benefit funkcí online recepce rovnako jako to,

co přinese vašemu podnikání!

Dream

Out-work

Inspire

Talent

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

KONTAKT:

info@wellspace.cz

+420 731 830 161

  • Facebook
  • Instagram

Připraveno s ❤️Wellspace Týmem pro všěchny trenéry, terapeuty a maséry.

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle