Wellspace rezervační systém

V čem je výjimečný?

Je to online recepce pro malé podnikatele ve světě pohybu, krásy a zdraví. 

 

Co Vám přinese?

Všechno na jednom míste

Rezervační systém na

míru potřebám Vašich služeb

Šetří Vám čas

Správa Vašich aktivit

během 1-kliknutí, online

kdekoliv ste

Vaši klienti na

1. míste

Intuitívní rezervování a

moderní rozhraní pro Vaše 

klienty

 

Jeké má Wellspace funkce?

 

Časté dotazy

Online recepce nebo rezervační systém?


Wellspace je online recepce, která pro malé podnikatele ve světě wellnessu představuje hned, několik nástrojů v jednom: 1. Rezervační systém, spravujte své rezervace ať už jste kdekoli: správa rezervací, zrušení, změna rezervace, rezervace nováčka.
2. Automatické oznámení změn rezervací: rezervační nástěnka klienta, emailem, sms (od července 2018)
2. Plánovací kalendář, který prozradí Vašim klientům co se ú vás děje: nabídky, události, dovolená, pobyty, zavřené dny a další speciální Evet, které si pro ně připravíte.
3. Marketingový nástroj, Vaši online prezentaci máte pod kontrolou vždy na jednom místě, propagujte Vaše události / nabídky na nástěnce klienta a mnohem více ... Jednoduše vše co potřebujete pro management Vašich aktivit na jednom místě!
Pre koho je Wellspace určen?


Wellspace jako online recepce splňuje všechny potřeby profesionálů ve světě wellnessu, a to pro: 1. profík ve světě krásy: salony krásy, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra či další estetické služby, které poskytují svým klientům, organizátor vzdělávacích kurzů a workshopů ... 2. profík ve světě pohybu: osobní trenér, skupinový trenér, majitel malého / středního fitka či studia, organizátor vzdělávacích kurzů a workshopů ... 3. profík ve světě zdraví: nutriční terapeut, fyzioterapeut, terapeut, masér, life-coach, organizátor vzdělávacích kurzů a workshopů, terapeut alternativní medicíny a dali jiné holictické služby, které jsou dostupné v tomto světě.
Proč by jsem si měl/a vybrať Wellspace?


Wellspace je dynamicky nástroj, který Vám umožní být jednoduše tam kde jsou Vašich klienti online. A to ať Vašich stávající klienti nebo noví. Wellspace není obyčejný rezervační systém a jeho výhodou je: 1. Má to co Vaše podnikání potřebuje, bez zbytečných funkcionalit či komplikovaných nastavení. 2. Wellspace usnadní management Vašich aktivit i aktivit Vašich klientů, díky intuitivním procesům, jejichž cel je zaplnit Vaše hodiny a umožnit Vašim klientům mít vždy aktuální infomrácie o Vašich aktivitách. 3. Naší inspirací při tvorbě nových funkcionalit Wellspasu jsou naši Partneři a jejich klienti, který Wellspace každodenně používají. Právě proto i všechno to co připravujeme je vždy na 100% ověřené jejich praxí a potřebami. Pokud jsme Vás ještě nespresvedčili perčítajte si náš článek 8 důvodů proč potřebujete jako sólo profesionál ve světě wellnesu svou online recepci Staňte se i Vy Wellspace Partnerem a budujte s námi budoucnost našeho Wellness světu. Vytvořit svou online recepci si můžete zde: Wellspace pro Partnery
Mohu přispívat do Wellspace blogu?


Náš Wellspace blog je především lifestylovou komunitou pro všechny profíky v našem světě, proto naše odpověď je jasná ANO! Pokud máte chuť tvořit a psát na aktuálen témata se kterými se jako podnikatel v tomto světě potýkáte neváhejte nám napsat a my spolu s Vámi rádi vytvoříme skvělý článek o tématech jako: trendy, vzdělávání, budování osobní značky, podnikatelské úspěchy či neúspěchy, strategie, taktiky zda rady jak správně na své podnikání. Pojďme spolu vytvářet skvělou komunitu profesionálů, neváhejte nám napsat: radana.simakova@wellspace.cz

KONTAKT:

info@wellspace.cz

+420 731 830 161

  • Facebook
  • Instagram

Připraveno s ❤️Wellspace Týmem pro všěchny trenéry, terapeuty a maséry.

  • YouTube - Black Circle
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle