Rovno k podcastu...

Najnovšie články

Online recepce pro wellness profesionály, která pracuje za vás.

Nemůžete si dovolit recepční? Strávíte několik hodin denně domlouváním a objednáváním klientů? Trávíte hodně času telefonováním, smskováním a i přesto vám "utíkají" klienti, protože jim včas nestihnete zvednout telefon?


Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ano, pak je Wellspace-rezervační systém vhodný právě pro vás.
Wellspace je moderní a intuitivní aplikace vytvořená na míru potřebám profesionálů ve světě wellness. Od maséra, terapeuta přes fyzioterapeuta až po trenéra.


Cílem Wellspace je vytvářet online recepci, která vám ušetří více než 50% času stráveného nad organizací a komunikací vašich termínů s klienty. Rychlé ovládání a automatizace rutinních procesů vám přinese zejména efektivní rezervování vašich klientů, kteří si svůj termín zarezervují během několika kliknutí a bez čekání.


Jak Wellspace rezervační systém výrazně sníží počet zrušených termínů vašimi klienty?


Potřebujete klientům automatizovaně posílat SMS notifikace o změně či zrušení jejich termínů a nestíháte? Neradi odbíháte od probíhající masáže k telefonu? Klienta potkáte v místě, kde u sebe nemáte diář, a proto mu nemůžete okamžitě odpovědět na jeho dotaz na volný termín? Bez problému! Všechno obstará vaše online recepce automatizovaně nebo si své podnikání zařídíte během pár kliknutí, ať už jste kdekoliv.


Co vám Wellspace přinese?

  • posune starostlivost o každého vašeho klienta o level výš: ušetříme čas vám i vašim klientům. Vaše komunikace bude efektivnější, přesnější a bez čekání.

  • online a vždy aktuální: přineseme vám jednoduchý management vašich aktivit, pravidlo jednoho kliknutí. Svůj Wellspace máte pod kontrolou sami, proto všechny informace o vašich službách či dostupnosti mohou být aktualizovány pro vaše zákazníky v rámci jednoho kliknutí.

  • Budete 24/7 v kapse svých klientů: S jejich vlastním uživatelským rozhraním, protože víme, jak jsou vaši klienti důležití, a to ať jsou na svém chytrém telefonu nebo počítači budou mít vaši službu rezervovanou během 2 minut.

  • flexibilní využití online recepce: získáte profesionální online dynamickou prezentaci, která doplní váš web, sociální sítě nebo vám poskytne online profil místo webu.


Váš čas jsou vaše peníze. Věděli jste, že:


Více než 70% klientů rezervuje a pohybuje se v online světě prostřednictvím mobilních telefonů. V dnešní rychlé době konzumujeme informace rychlostí 8 sekund, proto čas hledat vaši FB stránku nebo prohledávat váš web se snižuje. Online rezervační systém vám proto poskytne 1 způsob rezervování na 1 místě. Zvýšíte tak efektivitu vaší časové vytíženosti.

Hlavní funkce a výhody online recepce pro vašeho klienta:

  • Jednoduchá registrace.

  • Rychlá rezervace a přehled termínů kdykoliv a kdekoliv.

  • Přehled služeb a cen.