top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Andy Pavelcová - FitFab Strong úspěšný online fitness projekt s více než 2000000 zhlédnutími!


Charismatická a kreativní fitness podnikatelka Andy Pavelcová, je rozhodně významnou osobností našeho československého onlinového světa pohybu a prevence! Svým programem FitFab Strong zvedla z gauče nespočet lidí. Její videa vidělo již více než 2 000 000 sledovatelů a pohybových nadšenců.


🦹🏼 Andy vás ale rozhodně zaujme ihned z několika důvodů: je to Superhrdinka (a to zejména proto, protože to co dělá dělá s láskou a úmyslem, kterým chce oslovit a pomoci široké veřejnosti). Přes den se rozhodně nenudí, vedle její hlavní pracovní činnosti jako právnička už několik let vede úspěšný fitness program, který má svůj celý tým.


Andy je zároveň vášnivá blogerka a influencerka na správném místě! Letos do její digitální rodinky přibyl další z jejích úžasných online programů FitNut Akademie – kde se špičkou nutričních a pohybových terapeutů v našich končinách, širokou veřejnost učí správně přemýšlet o stravě a cvičení. S Andy si v tomto nabitém rozhovoru povídáme o jejích začátcích s FitFab Strong, motivací, zkušenostech a důvodech proč celý program, (který sice tvrdí, že je její "hobby" ale já jsem si jistá, že Andy svou úžasnou bojovnickou a inspirující duší dává do toho celou sebe a to si zaslouží neskutečný obdiv).


Autorka Fotky: Anna Turková


Dále jsme s Andy, pro ostatní trenéry a terapeuty, kteří si chtějí inspirovat, povídali i o jejích podnikatelských zkušenostech, marketingových a podnikatelských strategiích. Na konci Podcastu jsme si s Andy zahráli i situační hru na téma: "Kdyby se teď vzbudila se zkušenostmi co má, a FitFab Strong by nebyl, jakým směrem by se jako trenér/terapeut pustila?" Pokud jste zvědaví, na nic nečekejte a rovnou si zapněte tento skvělý podcast! Děkujeme Andy! 💙


Podcast najdete na:

Spotify: http://bit.ly/andyfitfabspotify

Apple Podcasts: http://bit.ly/andyfitfabapple


Děkujeme za vaši pozornost a přízeň! Jsme tady pro vás!


S pozdravem,


Radana

Wellspace Tým

Comentários


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page