top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Daniela Kamrádová MASTER trenérka o spolupráci mezi trenéry, Pound cvičení a skupinových lekcích

Dalším hostem našeho podcastu je Daniela Kamrádová. Master trenérka pro skupinové cvičení Pound pro Českou a Slovenskou republiku. Také je lektorkou pro FACE YOGA Institute. Mimo to je i maminkou s ročním synem. Ve fitness sféře se pohybuje od roku 2016 a od roku 2017 funguje jako instruktorka skupinových lekcí Pound fitness. Daniela je spolupracuje s Fitness centrem Euforie, kde vede své skupinové lekce a také zde školí nové Pound instruktory.


V podcastu se dozvíte co je to Pound fitness a jak se k tomu Daniela dostala. Vysvětlí jaký je process se stát instruktorem pro Pound a jak tvoří komunitu instruktorů, ale i klientů, kteří se chtějí tomuto cvičení věnovat. Daniela tvrdí, že při Pound cvičení jsou součástí hudby.
Daniela dlouho jezdila trénovat z města do města 5x týdně, do jara 2019 byla vytížená a zájem o skupinové lekce zde byl, jaké pak měla pocity, když po dlouhodobém zájmu klientů o skupinové lekce ten zájem na jaře upadnul. Jelikož se klienti začnou na jaře více pohybovat venku a takový zájem o vnitřní lekce není. To vše nám Daniela sdělila v podcastu.


“Většina instruktorů má pak pocit, že je chyba v nich a cítí neúspěch. Tak to ale není.”


Dalším tématem v podcastu je tvorba komunity, které se Daniela také věnuje.

“Jako lektor musíte a budujete komunitu, chce to ale čas a energii a neustále se o své klienty starat.” Daniela tvrdí, že jde kolikrát o to upustit ego a ptát se komunity co potřebují a co chtějí?


“Nikdy z vlastní lekce neodejdete jako první, vždy jako poslední. Někdy dokonce i zajdeme na kafe nebo zdravou večeři.”


Jak začala tvořit síť a komunitu a jaká je situace skupinových lekcí v České a Slovenské Republice se dozvíte v dnešním podcastu!


Spotify: https://spoti.fi/3TK5lLN


Apple Podcast: https://apple.co/3RUr0Q3Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,S radostí, přejeRadana

ความคิดเห็น


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page