top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Jakub “Jacob” Bína zakladatel programu Tranformers42, který změnil život desetitisícům lidí!

Dalším hostem našeho podcastu je zakladatel programu Tranformers42 Jakub Bína. Trenér, výživový poradce, umělec a majitel vlastního gymu na Zličíně.


V podcastu se dozvíte nejen o jeho programu Tranformers42, který změnil život už desetitisícům lidí, ale také o jeho cestě a myšlence o založení programu, jak dosáhnul k tak úspěšné a silné komunitě a mnohem více!
Myšlenka založení programu přišla ve chvíli, kdy neměl dostatek času se věnovat v offlinu všem potenciálním klientům a tak přešel na tréninkový program v online světě. Stejně jako na začátku své trenérské kariéry, vyzkoušel nejdříve online program na svých kamarádech a známých. Když se mu dostavila pozitivní zpětná vazba, vytvořil první facebookovou skupinu. Nejdříve se připojilo přes 3500 lidí. Nastavil jaké pravidla pro ty, kteří chtějí ve skupině zůstat a proto pak ve skupině zůstalo přes 500 lidí, kteří program a jejich transformaci brali vážně.


Více o začátku programu se dozvíte v podcastu!


Jakub je také majitel a trenér ve svém gymu na Zličíně, kde má svou komunitu trenérů. Jak to Jakub zvládá a jak vypadá jeho normální den? Nejdůležitější je pro něj kvalitní spánek a regenerace.


Dále se v podcastu dozvíte jak probíhá nábor nových lidí, jaký má názor na sociální sítě a jaká je podle něj budoucnost fitness. Také se dozvíte jaké má plány do budoucna s programem Tranformers42, který už nyní má vlastní gym na Bali.


Poslouchejte už dnes, tento podcast si nesmíte nechat ujít!


Spotify: https://spoti.fi/3Ed7JFU


Apple Podcast: https://apple.co/3Eg2NQm


Příjemný poslech přeje,


AnnaComments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page