top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Janita Urbanová zakladatelka programu Jemná síla ženství aneb jak inspiruje ostatní ženy vnímat své

Janita je ženská koučka. Věnuje se tanci, zpěvu, meditaci a vnímání vlastního ženství a ostatním ženám pomáhá prohlubovat vztah k jejich vlastnímu ženství.


V podcastu s Janitkou řešíme jak se dostala k jejímu vlastnímu online programu a proč se rozhodla šířít toto téma mezi ostatní ženy.


Projekt Janity se jmenuje Jemná síla ženství, kterým už prošlo přes 2 tisíce žen, také pořádá workshopy, retreaty a sdílí své životní zkušenosti.


V podcastu se můžete dozvědět jak probudit svou vnitřní sílu a jak je podle Janity důležité do sebe investovat, abychom dokázali posouvat podnikatelskou aktivitu, jak ve finanční části a nebo vytvořit nové schopnosti, které můžeme předávat našim klientům.


Pocit stagnace a komunita

Při pocitu stagnace je důležité najít ten bod od kterého se můžete odpíchnout nebo udělat odvážnější krok z vaší komfortní zóny. K vytvoření správné komunity je klíčové najít lidi, kteří jsou na stejné vlně a zároveň dělat co vás baví a co vám i ostatním dává smysl.


Inspirace a motivace

V této době je inspirace zdarma všude kolem nás, někdy nás to dokonce může i přehltit, proto musíte umět využít a aplikovat inspiraci v té pravé míře. Jakmile do sebe investujete, ať to jsou nějaké kurzy nebo e-booky, dodá vám to motivaci a využijete to určitě více, než právě tu inspiraci zdarma.


Prodej služeb nebo produktu

Dalším tématem, který s Janitkou rozebíráme, je umění toho jak svůj produkt nebo svoji službu prodat. K tomu nám slouží právě naše komunita, kterou tvoříme a získáváme si tím naše budoucí klienty. Prodej služby je jednodušší přes sociální sítě, nepotřebujete web, stačí vám facebook nebo instagram, v tom je kouzlo digitální doby.


Konkurence a sebevědomí

V online prostředí je rozhodně nejtěžší vyjít ven a sdílet sama sebe nebo váš projekt. Pro rozvoj a zlepšení vaší tvorby jsou důležité zpětné vazby, ať už jsou kladná, tak lepší pro progres je konstruktivní kritika a uvědomění co se dá zlepšit. Někdy těch negativním může být hodně a ne vždy jsou relativní k vaší tvorbě, proto si musíte uvědomit, že to není vždy kritika na vás a je to zkouška vašeho sebevědomí. Kritické může být dokonce i sebe porovnání s konkurencí nebo dokonce s vašimi blízkými, zkuste se soustředit pouze na sebe!


Více už se dozvíte v Podcastu!


Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,

S radostí, přeje


RadanaWellspace team

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page