top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Kamil Hajdušek za STACA team o jejich akademii a vše co by měl znát každý začínající trenér

Dalším hostem našeho podcastu je Kamil Hajdušek, spoluzakladatel a jeden z trenérů pro akademii silového tréninku, můžete je znát pod názvem STACA. Akademie Staca se věnuje hlavně profesionálním sportovcům, ale i běžné populaci splnit jejich cíle. Využívají k tomu zahraničně prověřené a praktikované tréninkové, výživové a suplementační postupy.


Kamil nám v podcastu dovolil nahlédnout do inside prostředí jejich akademie, jak to vše začalo a jak se dostali tak daleko a získali si dlouholetou klientelu mezi profesionálními sportovci. Nejdůležitější pro jejich úspěch je jednoznačně kvalitní tým a spolupráce lidí. Od výběru nových trenérů, jejich zaučení až po samostatnost všech už začleněných trenérů.
Při výběru nových členů se zaměřují hlavně na jejich mindset, klíčové totiž je, aby všichni byli na stejné vlně a tak jejich tým pracoval efektivněji. Kamil si stojí za tím, že nejefektivnější na zaučení nových členů je pokud jeden stálý trenér projde kurzem a dále všechny zkušenosti a znalosti předává dál.


V podcastu jsme dále řešili jejich situaci během covidu a jak dokázali přejít na online prostředí, jaké to pro ně mělo výhody a nevýhody. Jako akademie měli to štěstí, že měli klienty už před počátkem pandemie a proto se nemuseli tolik soustředit na propagaci, ale mohli se věnovat konkrétnímu problému a to JAK přejít na tréninky v domácím prostředí.


Dalším tématem, který v podcastu rozebíráme jsou jejich týdenní stáže. Minulý rok měli přes 16 stážistů a letos už během ledna jich měli 9 a očekávají ještě větší nárůst během roku. Co učí stážisty a jak probíhá týdenní stáž v akademii STACA? To se můžete dozvědět od Kamila v podcastu.

V neposlední řadě nám také Kamil sdělil informace o jejich Mastermind kurzu, který je přístupný pro všechny a hlavně pro pokročilé trenéry má několik výhod a nových poznatků, které posunou jejich zkušenosti zase o krok dál.


Podcast si můžete už nyní pustit na…


Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,


S radostí, přeje
RadanaWellspace team

コメント


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page