top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Klárka Pokorná zakladatelka YOGAGANGU - z individuálních lekcí jógy k úspěšné online komunitě, která

Naší 1. novoroční hostkyní na Wellspace podcastu je Klárka Pokorná, zakladatelka komunity a online pohybového programu YOGAGANG. Klárka je také učitelka jógy, která absolvovala více než 500 učitelských hodin s Dylanoem Wernerem (mezinárodní učitel jógy, původem z Californie).Yogagang, představuje 5 v 1 - jóga, HIIT & strength, Muay Thai, nutrition and well-being…. co je však pro nás na YOGAGANGU výjimečné je to, že Klárka vytvořila tímto silnou online komunitu, která funguje po celém světě, aniž by Yogagang měl své pevné sídlo ve formě kamenného studia….v podcastu se dozvíte to jak to Klárka s její týmem dokázali. Povídáme si o Klárčiných začátcích, o tom, že předtím než vznikl celý projekt už organicky fungovala komunita jejích studentů, ze které se přirozeně vytvořil brand v podobě YOGAGANGU.


Yogagang vyrostl z offlinu, ze silné komunity, výjimečných eventů, které YG pravidelně organizuje, přátelství a příběhem, které Klárka jako hlavní tvář celého brandu ztělesňuje. Pokud si jako trenér či kouč dokážete vytvořit komunitu vašich „fanoušků“ o své podnikání se bát nemusíte – vytvoříte si tím love brand, ve kterém se budou vaši klienti vidět, protože budou jeho součástí.


Klárka vás v podcastu naučí jak na to! Jedno z hlavních mott Klárky je „Give always the best, and think without limits“ tomuto umění „myslet bez hranic“ se v podcastu věnujeme také. Klárka je totiž jedna z nejpověřenějších jóga podnikatelek na našem trhu, která vás dokáže svým reálným a úspěšným příběhem motivovat k tomu, abyste se i vy nebránili v podnikání uvažovat bez hranic.


Jak nám Klárka v podcastu prozradila jejím online programem prošlo už několik tisíc mezinárodních studentů, klidně v počtu jednoho města, ... jakou cestu si však Klárka předtím musela projít a kolik času a práce ji to stálo? Co dělá úspěšný online program úspěšným? Jak dlouho trvá vybudovat komunitu? Jak a proč se chystá Klárka na rozšíření své komunity i do jiných zemí?….klikni PLAY a udělej si i ty rok 2022 průlomovým v podnikání bez hranic tak jako Klárka tvoří YOGAGANG!


Apple: https://apple.co/3Fo6IaT


Příjemný poslech,


S radostí, přeje

Radana

Wellspace team

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page