top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Lucie Minářová o podnikání ve fitness a co se skrývá pod úspěšným programem Jedu na výkon

Naším dalším hostem podcastu je Lucie Minářová. Popsat Lucku ve dvou krátkých větách není úplně snadné. Představíme vám ji jako zakladatelku programu Jedu na výkon, crossfiťačku, influencerku a mentorku pro mnoho žen a holek v oblasti fitness a zdravé výživy.


Lucku vždy bavilo sdílet svojí cestu a progres, takový jaký je s ostatními. Její kariéra se už když byla v Americe na work&travel a sdílela její každodenní život. Jako jedna z prvních trenérek v České Republice se spojila s Reebokem, se kterým spolupracuje do dneška. Její cesta výživové terapeutky začala v době, kdy pracovala pro Aktin. V té době také psala blog a cvičila 2x denně.


Proto pak přišel burnout a Lucka se rozhodla, začít se věnovat tréninkům a výživě na 100%, nejdůležitější je podle ní sebe důvěra a jít si za svým snem! Tak vznikl program Jedu na výkon, který už 4 roky spojuje a inspiruje ostatní ženy se stejným mindsetem. Jejich cílem je cvičit, aby se cítili dobře a byly zdravé.Její komunita začínala na 10 lidech a postupně se rozšiřovala. V době covidu přešli převážně do online světa a díky skvělému programu se zapojilo přes více než 100 žen. Po nějaké době už tak měli kolem 400 žen na livestreamovém cvičení. Jejich program není ale čistě on-line, Lucku baví dělat campy a eventy, které ji pokaždé dodají energii a inspiraci to dělat dál, díky feedbacku jejich klientek. Campy jsou pro ně důležité hlavně kvůli komunitě, kterou je třeba neustále rozvíjet a spojovat.


Dále jsem v podcastu řešili co by doporučila českým fitness centrům a trenérům a to je sdílet na sociální sítě! Prezentovat sebe sama a vlastní programy. Stačí být trpělivý a konzistentní se svým obsahem.


Jedna se zásad Lucčiny tvorby je být opravdová a realistická, správně komunikovat s lidmi a působit jako kamarád, který za vámi může přijít pro radu.


V podcastu se také můžete dozvědět jak je pro Lucku důležité plánování svého času a delegovat práci.


Tak už neváhej a běž si poslechnout tento podcast s Luckou!Spotify: https://spoti.fi/3LQBzQm


Apple Podcast: https://apple.co/3lLJNPl
Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,
S radostí, přeje
Radana

댓글


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page