top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Marek Šafarík osobní trenér a mentor o tom, jak se dostat k vyšším příjmům jako trenér a mít radost

Naším dalším hostem je Marek Šafarík. Můžete ho znát také jako trenéra nebo mentora, který učí ostatní trenéry jak získávat klienty, dosáhnout vlastní finanční svobody a podporuje ostatní trenéry v růstu jejich podnikání.


Tématem tohoto podcastu s Markem je, jak se dostat z 40 000 Kč na víc jak 100 000 Kč jako trenér, mít udržitelné podnikání a nebo jak dokonce začít podnikat v roce 2022. V podcastu nám Marek vypráví jak se k trenérství dostal, jak ho cesta zavedla do Austrálie a co se tam naučil. Přišel s myšlenkou přivedení konkurenční výhody ze zahraničí, v ohledu na marketing a mindset v nastavení si podnikání jako trenér.
Dále jsme si povídali o chybách, které dělá skoro každý trenér podnikatel úplně na začátku a jak se jim vyhnout. Například jak se vyhnout špatnému předávání a propagaci vlastní služby. Důležité je vědět, komu řeším problém! Ale zároveň je produktivnější se věnovat více skupinovým sezením, než jednotlivcům.


„Lidi kupují to co člověk prodává“, to nás přivedlo k tématu odkud čerpat informace a jakých zdrojů se držet. Marek nám dokonce prozradil řadu skvělých tipů na knihy a jiné zdroje, které jsou pro něj klíčové a které doporučuje všem trenérům, kteří chtějí být úspěšní. Jak Marek říká, čtení mu změnilo život.


Pokud chcete začít v podnikání- nejdůležitější je začít! Pro trenéry jak v online tak i v offline světě. Jaký v tom je rozdíl a kolik potřebujete klientů na dostatečný příjem pro finanční svobodu se dozvíte v podcastu!


Tento podcast je rozhodně plný skvělých myšlenek a informací, takže si připravte tužku a papír, aby jste si to vše stihli zapisovat!


Podcast si můžete už nyní pustit na…
Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,

S radostí, přejeRadana


Wellspace teamКоментари


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page