top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Michal Vrátný - fitness unikát nebo jak se Železnou Kouli počas Covidu vyzbírali 7 mi. Kč ?

Michal “Radar” Vrátný je zakladatelem velmi úspěšného projektu Železná koule, kde formou skupinových tréninků s individuálním přístupem a hlavně s pomůckou KETTLEBELLEM, pomáhá ostatním dosáhnout svých cílů a dostat se do kondice.

V podcastů s námi Michal sdílí jak se dostal z jeho IT práce a sedavého životního stylu k tvorbě projektu. Poví nám co ho dokopalo a co byl zlomový moment, že změnil celý svůj pohled na jeho způsob života?


Pro koho je projekt Železná koule a na jaké lidi cílí? Projekt je pro lidi, kteří sedí většinu času u počítače a nemají sílu a motivaci každý den chodit do fotka. V Železné kouli není jejich cílem jen Vás dostat do formy, ale zlepšit kondici, zdraví, bolesti zad a mnohem dalších faktorů, se kterýma můžete mít problémy.A v tom vidí Michal takové evergreen, který nikdy nevýjde z módy, a který doporučuje všem ostatním profíkům, aby se na něj pečlivě zasoustředili.


Také s námi sdílí jak zvládli první vlnu covidu, jak vytvořili online program a jakou má jeho projekt budoucnost. Důležité pro ně bylo sledovat situaci a rychle reagovat. Jejich online program, nemá žádnou konkurenci, jak toho dosáhli? To nám Michal vysvětlí v podcastu. Podívá se i na situaci před 10 lety a co vše se změnilo v oboru fitness a výživy.


Michal nesleduje ale žádné trendy, jde si za svým a neřeší jestli je cvičení s kettlebellem stále v módě. On v tom vidí smysl a drží se toho.Takové jsme se ho zeptali na situační hru, co by dělal kdyby začínal on sám podnikání ve fitness v období covidu..?

Pokud chcete ohromnou dávku motivace a více informací o projektu Železná koule a o jejich online programu, poslechněte si podcast a dejte nám vědět, jak Vás jeho projekt zaujal.Příjemný poslech,

S radostí, přeje


Radana

Wellspace teamComments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page