top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Pod podnikatelskou pokličkou s Matoušem Hartmanem, zakladatelem projektu Úspěšní Trenéři

Matouš spolu se svým týmem, pod projektem Úspěšní Trenéři už během 3 let existence projektu, pomohl více než 200 trenérům a trenérkám být úspěšný v jejich podnikání a v tom co tak milují. Pomáhají a mění životy ostatních! V podcastu jsme se s Matoušem dostali pod podnikatelskou pokličku trenérů / trenérek podnikatelů, jejichž společná charakteristika je taková, že na své podnikání jsou víceméně vždy sami.


One-man nebo one-woman show je běžný podnikatelský scénář, který každý z nich zažívá. Získají vzdělání či certifikát a většinou bez jakékoli zkušenosti se vrhají do světa podnikání… práce s lidmi je jedna z nejnáročnějších, tak si to asi dovedete představit čemu musí čelit, i zejména proto, že jejich služba či „produkt“ jsou oni sami a jejich vzdělání. Důležitým parametrem úspěchu je i to, že sám trenér se dokáže v čase rozvíjet a posouvat dál, a právě i to je jedno z témat, které jsme v podcastu s Matoušem rozebrali.


Jak Matouš správně v podcastu naznačil, trenér by měl pravidelně „měřit teplotu“ zákazníkovi. Aby zjistil jak na tom stojí jeho motivace pokračovat dál. Bavíme se o tom, jak vnímají svou konkurenci. O tom, co jsou klíče k úspěchu k dlouhodobé spolupráci s klientem… a také o tom, proč v dnešní době je role trenéra již v pozici „životního kouče“, který má za cíl nám cestu k prevenci a zdraví usnadnit. Stereotyp, že trenér je jen o činkách už dávno neplatí. Za posledních 5 let se toho hodně změnilo, a role Trenéra a jeho vzdělání se změnily o 180 stupňů.


Matouš je rozhodně v našem segmentu jeden z průkopníků nového podnikatelského myšlení dnešních trenérů. V podcastu jdeme do hloubky mysli takového „new age“ trenéra, který dává naší společnosti a každému z nás naději na své „lepší JÁ“.


Podcast naleznete na:

Apple Podcasty: http://bit.ly/mattrenerap


Tak se do toho pusťte a neváhejte nám napsat váš feedback, názor či doporučení na dalšího hosta:)


Za Wellspace tým,

Radana:)

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page