Rovno k podcastu...

Najnovšie články

Wellspace kdykoliv a kdekoliv..stačí jen pár kliknutí!

Jedním z cílů při tvorbě Wellspace, online rezervačná systém je, aby naším zákazníkům a jejich klientům šetřila čas a zároveň zařizovala organizační a rezervační úkony během pár kliknutí v uživatelsky atraktivním prostředí.


Jak tohoto cíle dosáhneme? Wellspace je webová aplikace, jejíž jednou z nejdůležitějších vlastností je přizpůsobivost designu každému zařízení. A tím, že více než 60% našich uživatelů přichází a rezervuje služby z mobilního zařízení, máme díky designu aplikace v očích uživatelů obrovskou výhodu.


Dnešní blogový tutorial vám proto ukáže, jak vaší online recepci můžete jednoduše nosit s sebou v kapse a spravovat ji vždy, když to potřebujete z Vašeho mobilního zařízení...Osloví vás nový klient v kavárně nebo obchodě? ...bez zaváhání ho můžete na místě rezervovat na vaši lekci či termín. Musíte svou lekci s klienty neplánovaně zrušit? ..ve své online recepci stačí danou lekci zrušit a napsat klientům důvod zrušení, vaše online recepce se už postará o to, aby se tato zpráva dostala ke všem rezervujícím během pár minut.


A na závěr blogu jsme si pro vás připravili pár šikovných rad, jak jednoduše můžete dát svým klientům vědět o tom, že máte svou online recepci!


Webová aplikace...a jak na ní?


Vaše online cloudová recepce (Wellspace) byla vytvořena jako webová aplikace, která se přizpůsobí všem zařízením a splní každý požadavek uživatelů bez omezení. To znamená, že v aplikaci vy i vaši klienti můžete realizovat všechny úkony, které potřebujete...potřebujete klientům rozeslat SMS o změně či zrušení termínu, když jste na cestě? Máte nápad na novou službu a nechcete na ni zapomenout? Potkáte klienta na cestě a chcete ho ihned rezervovat?..bez problémů! Všechno zařídíte během pár kliknutí díky responzivnímu prostředí Vaší recepce, ke které se můžete přihlásit z jakéhokoliv zařízení.

Výhody webové aplikace v kostce?

1. Kdykoliv a kdekoliv.

Ať už jste na cestách, doma či v pohodlí vašeho studia svůj Wellspace můžete mít vždy při sobě 24/7. Zaručujeme vám 100% funkcionalitu všech charakteristik systému z jakéhokoliv zařízení.


2. “Bezbariérové připojení”


Webovou aplikaci nenajdete na žádném “app store či google play”. Stačí jí jednoduše otevřít ve vašem oblíbeném prohlížeči a frčíte! Tato vlastnost nám umožňuje zaujmout celé publikum Vašeho studia bez zbytečných komplikací při používání.

3. Přizpůsobí se každému zařízení.

Počítač, chytrý telefon nebo tablet...na všech těchto zařízeních můžete používat vaší online recepci na pár kliknutí. Svoje podnikání máte odteď pod kontrolou kdykoliv potřebujete v intuitivním prostředí vaší online recepce.4. Jednoduchá na sdílení mezi uživateli.


Další výhodou webové aplikace je, že ji můžeme jednoduše sdílet a tak rozšiřovat povědomí o vašich službách mezi uživateli. Stačí zkopírovat unikátní link vaší online recepce a o pár vteřin později ji mohou mít všichni!