top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Roman Kunčar - O tom jak se stát online koučem na plný uvazek?

Roman Kunčar, nebo Coach Rawman je life coach, online fitness réner a výživový poradce v jednom! Co je jeho tajemství a superschopnost v online coachingu?

Díky onlinu, a vypilovaným postupům praxe, dokáže svoji práci dělat na 100% online.

Mimo jiné Roman nám v rozhovoru mluví o své cestě k trenérství, kterou začal v UK.

Překvapil nás několika AHA momenty z jeho zahraničních zkušeností. Proto pokud i vy jste si v koutku duše mysleli, že v zahraničí jsou lepší podmínky pro podnikání pro trenéra či terapeuta nebo instruktora, věříme, že po rozhovoru i vám. Roman otevře nové horizonty, které uplatníte ve vaší podnikatelské praxi doma.

Že koučink či trénink online nelze dělat na full-time? Romanova zkušenost vám ukáže potenciál toho, co vám doposud mohlo naprosto unikat. Rawman nám prozradil i jeho přesný „návod“ jak pracuje s klienty online. Odpoví na otázku: "Jak díky onlinu můžete svým klientům poskytovat lepší služby, díky tomu, že jste efektivnější a nemusíte se fyzicky přemísťovat?" …Popisuje také, co pro něj znamená autenticita ve světě onlinu, jakož i to jak si ji zachovat. Sdílí s námi také jeho osobní hodnotu, kterou vyzdvihuje nad motivaci a to je disciplína.


Roman je rozhodně člověk, který žije to co učí své klienty. Jeho energie, zkušenosti a vášeň pro to co dělá vás rozhodně v rozhovoru nemine!Chcete-li i vy začít pracovat full-time jako online kouč ponořte se do tohoto rozhovoru, a napište nám co uděláte jako první krok na vaší cestě k full-time online podnikání.


Podcast najdete na:

Apple Podcasts: https://bit.ly/rawmana


Příjemný poslech,


S radostí, přeje


Radana

Wellspace team

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page