top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Tamara Rogožníková Gočárová zakladatelka @instaranajky - expertka na sociální sítě a marketing

Dalším hostem našeho podcastu Wellspace je Tamara Rogožníková Gončárová, můžete ji znát jako zakladatelku úspěšného instagramu @instaranajky. Právě na tomto instagramu Tami učí nové soukromé podnikatele, jak rozjet vlastní business díky sociálním sítím. Tedy i Vás trenéry, kouče, terapeuty a instruktory. Instaranajky je první a největší blog o marketingu na SK, už s více než 13 tísíci sledujícími.


V podcastu se dozvíte jak Tami začínala s instagramem a jaké vidí potencionály i v ostatních sociálních sítích. Jedna z výhod proč mít vlastní instagram, je jeho prodejní síla, ve chvíli, kdy už máte vlastní komunitu. Na toto téma jsme se s Tami v podcastu zaměřili a radí své tipy na to, jak zaujmout své sledující, tak aby se stali zároveň i vašimi klienty.

Nyní už nestačí přidat „bezvýznamnou“ fotku- musíte mít vytvořenou vlastní strategii. Proč, co a jak sdílet pro vaše sledující? Co jim to má dávat? Jakou musí mít vaše příspěvky hodnotu?


„Vy jako osoba dlouho nikoho nezaujmete. Toho člověka zaujímá na Vás jen to, jak jemu zlepšíte život a čím jste pro něj užitečný“. Jak toho využit a mnoho dalšího Vám poradí Tami právě v podcastu.


Každý expert se musí naučit tradovat poznatky, znalosti, čas za finance, ale také za zážitky, cokoliv co je pro vás důležité. Odpověď na otázku co je problém, můžete odpovědět bez toho aniž by jste si za to něco řekli. Zatímco jak už problém vyřešit, její techniku a metodiku, tu už by jste zadarmo dávat neměli.Jak plánovat příspěvky, zhodnocení příspěvků a jejich úspěšnosti, jak navázat spolupráci a nabrat nové publikum, je dalším tématem, o kterém se Tami v podcastu rozpovídala. Pokud chcete vědět více neváhejte a poslechněte si podcast na:Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,

S radostí, přejeRadana


Wellspace team

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page