top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Tereza Kassasová- Co potřebuje kouč k tomu aby prorazil a našel si svoji klientelu online?

Dalším skvělým hostem našeho podcastu Wellspace je Tereza Kassasová, mentorka a koučka, která se k online podnikání dostala pouze před rokem a půl. Jak se tedy dostala z korporátní práce do online podnikání a koučinku?


V podcastu nám Tereza prozradí, jaké byly její začátky, než se její online podnikání a instagramový profil @kouc_na_podpadku rozjel na plné obrátky a dodneška se jeho růst nezastavil. Jednu důležitou věc nám Tereza řekla hned na začátku, šla do toho na 100% a díky tomu má teďka její práce takový úspěch.


Jak se vyrovnat a nakopnout se do akčních změn a kroků v podnikání a získat pocit jistoty je rozsáhlé téma, které v podcastu řešíme. Také rozebíráme jak se vyhnout vyhoření a jak podnikat efektivněji. Nebojte se delegovat, musíte si určit vlastní priority ve kterých se chcete zlepšit, nemůžete zvládat všechno jak říká Tereza v podcastu.


Tereza je mimo jiné také maminkou, zvládá řídit vlastní podnikání a k tomu se věnovat mateřství. Důležité je si to umět nastavit a mít okolo sebe podporující lidi. Tereza v podcastu vysvětluje, jak je i důležité se nelimitovat, ale nelpět na očekáváních. Více o tom uslyšíte v podcastu.


Nelze uspět a získávat klienty na sociálních sítích - chce to strategii, být připraven investovat i do podpory a reklam a když to úsilí a trpělivost vynaložíme tak neexistuje cesta kterou by to nešlo uspět na sociálních sítích! Jak se těchto limitů zbavit a jak správně získávat klienty, to vše se dozvíte v podcastu!


Nenechte si tento podcast ujít, protože je plný mnoho informací a témat, které se hodí každému online podnikateli, trenérovi, koučovi a fyzioterapeutovi!Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,

S radostí, přejeRadana


Wellspace teamComments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page