top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

The Blonde Talk o programu Metabolic Balance a jak komunikovat s klienty ze zahraničí on-line

V našem dalším podcastu na vás nečeká pouze jeden host, ale rovnou dvě super slečny z The Blonde Talk. Sára Olivová a Patricie Pražáková jsou dvě mladé češky, které spojuje láska k výživě a sportu a obě se věnují výživovému programu Metabolic Balance, který je založený na krevních testech a tím pádem jsou výsledky celoživotní. Slečny společně také založili projekt The Blonde Talk, kde tvoří komunitu žen, které se chtějí být lepší verzí sami sebe a zajímají se o zdravou stravu nebo třeba tipy ze světa sportu a výživy.
V podcastu se nám každá slečna představila zvlášť a přiblížila, jak se dostali k programu Metabolic Balance a jejich projektu. Sára od dětství hrála závodně beach volleyball a proto měla vždy blízký vztah ke sportu, ale i k výživě a samotnému zdraví. Vystudovala střední školu v USA a pokračovala na univerzitu, kde vystudovala biologii, dále pak do New Yorku, kde vystudovala nutriční terapii. Patricie se od malička zajímala o psychologii a proto ji nyní studuje v Londýně. Sama si v mladém věku prošla několika problémy se stravou a to ji dovedlo k programu Metabolic Balance.


V podcastu se dozvíte jak slečny spolupracují s klienty převážně v online světě a jak s nimi komunikují. Obě slečny spolupracují s laboratořemi jak v ČR, tak i v zahraničí, kde mají své klienty a dozvíte se, jak si zvládli zautomatizovat spolupráci i přes to, že každá žije jinde.


Dále se dozvíte, proč jim program Metabolic Balance dává smysl a jakou podporu dávají svým klientům. Důležitá je pro ně otevřeno a individualita, jelikož každý klient má jiné výsledky a jiný postup. Sára se zmiňuje v podcastu, že s získáním nových klientů nemá žádný problém, jak se jí to povedlo se můžete dozvědět v rozhovoru.


Mezi další témata podcastu, také patří názory na situaci ve školství a rozdíly životního stylu, zdraví a sportu v České Republice a USA. Zeptali jsme se slečen, kdy si myslí, že je člověk připraven na spolupráci a první konzultaci, která je u obou slečen zdarma.


Ke konci podcastu jsme si ještě zahráli naší klasickou podnikatelskou hru!


Ještě více o The Blonde Talk a programu Metabolic Balance se dozvíte v podcastu!


Příjemný poslech a dejte nám vědět jak Vás podcast zaujal,S radostí, přeje
Radana

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page