top of page

Rovnou k podcastu...

Najnovšie články

Wellspace kdykoliv a kdekoliv..stačí jen pár kliknutí!

Jedním z cílů při tvorbě Wellspace, online rezervačná systém je, aby naším zákazníkům a jejich klientům šetřila čas a zároveň zařizovala organizační a rezervační úkony během pár kliknutí v uživatelsky atraktivním prostředí.


Jak tohoto cíle dosáhneme? Wellspace je webová aplikace, jejíž jednou z nejdůležitějších vlastností je přizpůsobivost designu každému zařízení. A tím, že více než 60% našich uživatelů přichází a rezervuje služby z mobilního zařízení, máme díky designu aplikace v očích uživatelů obrovskou výhodu.


Dnešní blogový tutorial vám proto ukáže, jak vaší online recepci můžete jednoduše nosit s sebou v kapse a spravovat ji vždy, když to potřebujete z Vašeho mobilního zařízení...Osloví vás nový klient v kavárně nebo obchodě? ...bez zaváhání ho můžete na místě rezervovat na vaši lekci či termín. Musíte svou lekci s klienty neplánovaně zrušit? ..ve své online recepci stačí danou lekci zrušit a napsat klientům důvod zrušení, vaše online recepce se už postará o to, aby se tato zpráva dostala ke všem rezervujícím během pár minut.


A na závěr blogu jsme si pro vás připravili pár šikovných rad, jak jednoduše můžete dát svým klientům vědět o tom, že máte svou online recepci!


Webová aplikace...a jak na ní?


Vaše online cloudová recepce (Wellspace) byla vytvořena jako webová aplikace, která se přizpůsobí všem zařízením a splní každý požadavek uživatelů bez omezení. To znamená, že v aplikaci vy i vaši klienti můžete realizovat všechny úkony, které potřebujete...potřebujete klientům rozeslat SMS o změně či zrušení termínu, když jste na cestě? Máte nápad na novou službu a nechcete na ni zapomenout? Potkáte klienta na cestě a chcete ho ihned rezervovat?..bez problémů! Všechno zařídíte během pár kliknutí díky responzivnímu prostředí Vaší recepce, ke které se můžete přihlásit z jakéhokoliv zařízení.

 

Výhody webové aplikace v kostce?

1. Kdykoliv a kdekoliv.

Ať už jste na cestách, doma či v pohodlí vašeho studia svůj Wellspace můžete mít vždy při sobě 24/7. Zaručujeme vám 100% funkcionalitu všech charakteristik systému z jakéhokoliv zařízení.


2. “Bezbariérové připojení”


Webovou aplikaci nenajdete na žádném “app store či google play”. Stačí jí jednoduše otevřít ve vašem oblíbeném prohlížeči a frčíte! Tato vlastnost nám umožňuje zaujmout celé publikum Vašeho studia bez zbytečných komplikací při používání.

3. Přizpůsobí se každému zařízení.

Počítač, chytrý telefon nebo tablet...na všech těchto zařízeních můžete používat vaší online recepci na pár kliknutí. Svoje podnikání máte odteď pod kontrolou kdykoliv potřebujete v intuitivním prostředí vaší online recepce.4. Jednoduchá na sdílení mezi uživateli.


Další výhodou webové aplikace je, že ji můžeme jednoduše sdílet a tak rozšiřovat povědomí o vašich službách mezi uživateli. Stačí zkopírovat unikátní link vaší online recepce a o pár vteřin později ji mohou mít všichni!

 

Nyní přicházíme k nejpodstatnější části tohoto tutorialu. Jak docílit, aby se webová aplikace chovala jako běžná aplikace stáhnutá z App storu či Google play obchodu?..Jak na to?

1. V případě, že jste vlastníkem Iphonu následujte tyto instrukce:

1. Otevřete svůj oblíbený internetový prohlížeč ve vašem chytrém telefonu.


2. Nyní vstupte do webové aplikace Wellspace, kliknutím na:3. A díky čtvercové ikoně se šipkou si z menu po rozkliknutí vyberte možnost “Přidat na plochu”

4. Vaší online recepci máte nyní jen na jedno kliknutí.

2. V případě, že jste vlastníkem Androidu následujte tyto instrukce:

1. Otevřete svůj oblíbený internetový prohlížeč ve vašem chytrém telefonu.


2. Nyní vstupte do webové aplikace Wellspace, kliknutím na:3. Díky ikoně s třemi tečkami si z menu po jejím rozkliknutí vyberte možnost “Přidat na plochu”

4. Vaši online recepci máte nyní jen na jedno kliknutí.


 

BONUS!

využíváte všechny online komunikační cesty na propagaci vaší online recepce?..Instagram, Facebook nebo váš web?

Zjednodušte vašim klientům cestu k vám díky těmto 3 jednoduchým trikům:

A. Unikátní link, který zavede klienty rovnou do vaší online recepce najdete v sekci Nastavení - Widget, ihned po přihlášení do vašeho účtu:

url adresa Profilu studia


Taktéž v této sekci najdete i HTML kód rezervačního tlačítka, které si můžete přidat na svůj web. Avšak v případě že preferujete zachovat design vašeho webu stačí, abyste pod rezervační tlačítko vytvořené vaším webem dali unikátní url vašeho studia.

 

B. Jak připojit online recepci k vaší facebookové stránce?

Své unikátní url už máte! Nyní podle následujících kroků zobrazených v galerii pod tímto odstavcem, propojíme vaši online recepci s vaší facebookovou stránkou. 

C. Používáte Instagram? Tak tento šikovný nástroj si rozhodně nenechte ujít, ušetří vám čas a klienty potěší jednoduchou orientaci!


Instagram jako jeden z aktuálně nejvíce trendujících sociálních sítí nemůžeme ignorovat. A proto vám přinášíme trik na to, jak “oklamat”, že nám Instagram umožňuje sdílení jen jednoho aktivního webového odkazu na našich profilech.


Představujeme vám Linktr.ee! Nástroj, který vám umožní jednoduše a rychle navést vaše instagramové publikum tam, kam chcete.

Proč byste měli tento nástroj využít?

V případě, že chcete vaše publikum navést na více webových odkazů najednou, je to v Instagramu prakticky nemožné. Ale díky Linktr.ee během pár minut vytvořit online “rozcestník”, který můžete kdykoliv měnit bez znalosti webového designu či programování.


Tímto způsobem vaším klientům ulehčíte hledání a získávání informací o vás, vašich aktivitách či rezervacích.


Jak to funguje?


1. Přihlaste se do svého instagramového účtu a zároveň jděte přímo na stránku Linktr.ee, následně se přihlaste na stránce Linktr.ee prostřednictvím tlačítka “log-in”.. aplikace vás už sama navede tak, abyste se přihlásili prostřednictvím vašeho instagramového účtu.


Průvodce v Linktr.ee najdete v následující galerii:


Linktr.ee vám umožní vytvoření několika tlačítek, které si můžete sami přizpůsobit: dáte jim název a rovnou je propojíte s daným webovým odkazem, na který chcete nasměrovat Vaše klienty. Například:

REZERVACE - odvede vaše klienty rovnou do online recepce.

NOVÝ ČLÁNEK - odvede klienty na článek, ve kterém o vás psali

MŮJ PŘÍBĚH - klienty odvedete na váš web a sekci “o mně”

Následně si můžete váš rozcestník barevně upravit a už stačí jen sdílet na Instagramu (nebo jiné sociální síti) unikátní odkaz, který vám Linktr.ee vytvořil (najdete pod názvem “My Bio Link”). Obsah Vašeho rozcestníku můžete samozřejmě kdykoliv jednoduše aktualizovat.

 

Pevně věříme, že tento blogový tutorial byl plný užitečných informací, které vám ušetří čas a zjednoduší každodenní komunikaci s vašimi klienty. Pokud byste měli k danému tématu jakékoliv otázky, neváhejte využít naše zákaznické centrum, které je tu pro vás téměř 24/7: info@wellspace.cz

Pohodový týden Vám přeje,


za váš Wellspace tým

Radana

Comments


Prečo práve Wellspace?
opening hourse.png
FB post.png

Objevte Vaši online recepci

Zkušební dobu 30 dnů zdarma.

Vytvořte si svou online recepci do 20 minut.

A snižte si vaši administrativu až od 50%.

bottom of page